• Gołaczewy ul. Chełmska 132
          32-340 Wolbrom
          woj. małopolskie
  • tel. +48 502 552 163
          tel./fax +48 32 642 35 32


O firmie

MetalTEC jest firma polską, rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i systematycznie się rozwija.

Specjalizujemy się w precyzyjnej obróbce mało i średnio gabarytowych detali na obrabiarkach sterowanych numerycznie, frezowanie CNC oraz toczenie CNC. 

Wykonujemy detale w oparciu o powierzoną lub wykonaną przez nas dokumentacją, zarówno z własnych jak i dostarczonych przez klienta materiałów. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami pozwalającymi na wykonanie złożonych konstrukcji oraz prostych detali.

Jesteśmy nowoczesną firmą, która na pierwszym miejscu stawia klienta. Pracujemy, rozwijamy się i ulepszamy nasze procesy produkcyjne po to by nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. W związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem na precyzyjną obróbkę w 2011 roku zakończyliśmy rozbudowę hali produkcyjnej oraz na bieżąco inwestujemy w nowe technologie.


Dążąc do dalszego znaczącego rozwoju zamierzamy ugruntować pozycję naszej firmy na rynku, oraz wykorzystać potencjalne możliwości dla zdobycia godnego miejsca jako dostawca dla innych podmiotów o podobnym charakterze działalności.

mouseover